Geisha-Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Afla cum poti deveni cea mai buna geisha din Kyoto.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sake cu clientii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 7:59 pm

Stateam intre cativa clienti importanti de-ai mei. Luasem ceainicul cu sake si turnam la fiecare in cesti, cu gratie. Invatasem sa las sa mi se vada cate o bucatica de piele ca sa starnesc barbatii. Practicam aceasta magie intotdeauna. Defapt.. aveam multe reguli dupa care ma bazam.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 12:56 am

Am intrat in bar privind in jur putin inganfat.Asta imi era obiceiul si nu reuseam niciodata sa scap de el trebuia sa cercetez mereu fiecare loc in care intruImi gasisem o masa libera intr-un loc mai retras la care m-am asezat..dar nu pentru mult timp caci am vazut o geisha avea ceainicul cu sake in mana..ce vroiam sa beau in acel moment. M-am ridicat de la masa indreptandu-ma spre ea.
-Ma scuzati as vrea si eu o ceasca de sake.dar asta cand terminati de servit clientii acestia.M-a gasiti la masa aceea! am spus eu politicos indicand masa
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:17 pm

Am incuviintat din cap barbatului. Langa mine erau sase barbati deci sase cesti pentru fiecare. Toti ma contemplau. Dar toti erau batrani, aproape ajunsi la varsta a treia... Am terminat cat mai repede posibil.
Cu multa precizie am turnat ultima ceasca, am luat-o intre degete si am mers pana la masa din capatul sali.
- Am adus ceasca.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:29 pm

M-am indreptat inapoi spre masa mea astentandu-mi ceasca de sake.Am inceput sa privesc din nou in jur cu putin dezgust.Locul era plin de barbati ajunsi aproape la varsta a treiaOameni astiia.. mi-am spus in gand uitandu-ma apoi in tavan.Auzind o voce de femeie a revenit la pozitia initiala.
-Multumesc...se pare ca ati terminat repede!
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:44 pm

- Am fost invatata cum sa torn corect sake...
Am lasat ceasca pe masa si m-am asezat pe o perna, langa barbat.
- Sunteti din alte parti ale Japoniei, corect?
Mi-am lasat mainile in poale, ascunzandu-mi pielea.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:59 pm

-Asa se explica de ce ati terminat asa de repede! Am luat o inghititura de sake apoi am pus ceasca pe masa privind-o pe fata..
-De fapt am fost nascuta aici dar am fost trimis de mic la scoala din Tokyo...dumneavostra ati crescut aici ? Si sper ca nu va deranjeaza intunericul acesta dar nu prea vreau sa fiu recunoscut de cateva persoane de aici.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:03 pm

- Este in regula. Nu ma deranjeaza. Si da, am crescut aici intr-o casa de geishe. Sunt de foarte mult timp in Kyoto. Ati vizitat templul?
In apropiere era templu din Campie. Unul din cele mai frumoase. Obisnuiau sa vina imparateasa si printesele acolo ca sa se purifice.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:32 pm

Am mai luat o inghititura din bautura fiind totusi atent la ceea ce spunea fata.Am incercat sa-mi aduc aminte templul despre care vorbea dar nu reuseam deloc...
-Cred ca da.! am sus eu ducandu-mi o mana la ceafa.Numai stiu sigur a trecut foarte mult timp de cand am plecat de aici.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:42 pm

- Va pot duce acolo. Este un loc minunat si linistit. Dar au ramas doar ruine din pacate.
Am cerut un alt ceainic cu sake caci vroiam sa beau si eu. "Ce? numai voi?"
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:54 pm

Imi suradea idee avand in vedere ca nu prea mai stiam locurile de pe aici.Se schimbase mult de cand plecasem eu.Am oftat putin cand mi-a spus ca acum au ramas numai ruine..dar erau bune si alea ca sa le vizitez.
-Mi-ar face placere sa merg sa il vizitez..Cand aveti timp putin sa ma cautati la hotel ca sa mergem sa il vizitam.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 10:41 am

- Defapt, cred ca as avea timp si acum. M-am saturat sa stau printre oameni batrani.
Oamenii acestea imi aduceau un usor dezgust. Era batrani, trecuti... Si inca isi doreau distractie. Adesea ma gandeam la sotiile lor.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 8:51 pm

Am terminat ceasca de sake ridicandu-ma se jos iintinzandu-i mana fetei sa se ridice. Am privit in jur ..avea dreptate i o intelegeam u era prea placut sa stai o zi intreaga printre oameni batrani care nu aveau ce face altceva decat sa se distreze.
-Dupa dumneavoastra domnisoara! am spus eu facandu-i semn cu mana sa o ia inainte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sake cu clientii Empty
MesajSubiect: Re: Sake cu clientii   Sake cu clientii Icon_minitime

Sus In jos
 
Sake cu clientii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un sake relaxant
» Sake ... singura alinare ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Geisha-Art :: Outside :: Barul cu sake-
Mergi direct la: