Geisha-Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Afla cum poti deveni cea mai buna geisha din Kyoto.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sake ... singura alinare ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:04 pm

Stand la bar cu un pahar de sake in mana , priveam des lichidul nereusind al da sec ...
AM luat pahrul in mana legandu-l usor in stanga si in dreapta , continuand a privi prin el .


Ultima editare efectuata de catre Justin in Mier Dec 16, 2009 10:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mika
Admin
Admin
Mika


Mesaje : 39
Data de înscriere : 14/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:29 pm

Nu ai citit regulile? Trebuie sa ai minimum doua randuri. Te rog sa editezi.
Sus In jos
Celeste

Celeste


Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 7:54 am

Se plimba abatuta prin sat.Intra in bar si se apropie de tejghea.Comanda un sake.Privi in jur plictisit si aeriana.Ofta.Cat de grea era viata!Isi sprijini capul pe palma si inchise ochii redeschizandu-i rapid.
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 10:58 pm

Am dat o privire seaca prin bar , eram curios sa vad daca a mai sosit cineva sau daca a plecat cineva , in raita mea cu privirea am zarit o tanara , puteam sa jur ca este geisha dar la cat de ametit eram nu imi dadeam seama .
Sus In jos
Celeste

Celeste


Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 7:46 am

In cateva munute mi-a venit comanda.Am luat o gura din bautura.Am oftat.Nu stiam ce sa fac.Ar fi fost bine sa merg la bunica mea si sa vorbesc cu ea despre ce mi se intampla.M-am uitat in jur pentru a vedea cine mai este pe acolo.


Ultima editare efectuata de catre Celeste in Vin Dec 18, 2009 6:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 5:45 pm

M-am apropiat de fata , am pus paharul pe tejghea asezandu-ma langa ea .
-Buna seara domnisoara !
Sus In jos
Mika
Admin
Admin
Mika


Mesaje : 39
Data de înscriere : 14/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 7:44 pm

N-am zis nimic, ca am vazut un rand jumate, am zis ca nu merita sa editati pentru un rand jumate, dar nu v-o luati in cap. Va rog sa va editati macar ultimul post al fiecaruia.
Sus In jos
Celeste

Celeste


Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/12/2009

Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 6:34 am

Tresari.Se intoarse spre baiat privindu-l calma.
-Buna seara domnule!spun eu zambind dulce.Se uita la el analizandu-l o clipa.Era dragut.Isi scutura capul.Eu sunt Celeste!Incantata sa va cunosc!spun intinzandu-i o mana.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sake ... singura alinare ? Empty
MesajSubiect: Re: Sake ... singura alinare ?   Sake ... singura alinare ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Sake ... singura alinare ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sake cu clientii
» Un sake relaxant

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Geisha-Art :: Outside :: Barul cu sake-
Mergi direct la: