Geisha-Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Afla cum poti deveni cea mai buna geisha din Kyoto.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ametit de mireasma iasomiei

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 2:20 pm

Am intors capul spre el, dar privea in pamant. Ce avea de gand? Sau era doar curios?
- Un patron este un fel de sot, doar ca nu are acte legale. Patronul deobicei are grija de geisha sa iar ea ii ramane fidela.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 2:31 pm

Am mai stat putin pe ganduri apoi am ridicat privirea indreptatand-o spre Yasuko.Am privit-o cald zamdind.Dupa expresia fetei care o pusese la inceput am presupus ca se intreba ce am de gand sa fac.Am zambit in sinea mea.
-i dca vrei sa devi patron trebuie sa vorbesti cu cineva nu?
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 2:35 pm

- Prima data cu geisha apoi cu matroana.
De ce oare zambea? Zambetul acela imi starnea o curiozitate greu de descris. Avea de gand sa faca vreo prostie sau ce? Sper sa nu fie nimic grav.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 8:36 pm

-Ummm..poi ce mai asteptam?Mergem sa vorbim cu matroana sau nu? am itrebat-o eu ridicandu-ma in picioare in fata ei intinzandu0i mana ca sa se ridice.Speream doar sa fie si ea de acord dar din cate reusisem sa aflu era de acord.acum numai trebuia decat sa vad cum reactioneaza.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 8:59 pm

Am ramas surprinsa. Vroia sa ma ia? Cum? Defapt, cred ca ii fusese mila de mine. Totusi, i-am apucat mana si m-am ridicat. Nu m-am abtinut sa nu-l iau in brate.
- Va multumesc!
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 9:41 pm

Exact reactia la care ma asteptam.Am strans-o si eu in brate lasandu-mi capul pe umarul ei timp de cateva secunde..Prinsesem un drag imens de ea si nu vroiam sa o las pe mana altcuiva.Ma mai ingrijora doar matroana..va fi de acord sau nu?
-Nu ai de ce sa imi multumesti.! am spus eu inca tinand-o de mana
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 9:49 pm

- Mama-san se va bucura.
I-am luat fata in palme si i-am dat un sarut pe obraz. Pielea sa era extrem de moale si pufoasa. Ma bucuram extrem de mult ca imi va fi patron. Pusesem mana pe un barbat grozav.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ametit de mireasma iasomiei
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Geisha-Art :: Outside :: Hotel de taina-
Mergi direct la: