Geisha-Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Afla cum poti deveni cea mai buna geisha din Kyoto.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ametit de mireasma iasomiei

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 10:18 pm

Mi-am inchiriat o camera la hotelul din sat. Ajuns inauntrul hotelului m-am indreptat spre receptie ca sa aflu unde este camera mea. Afland acest lucru m-am indreptat spre ea.Am strabatut un hol lung simtind din cand in cand un miros ametitor dar in acelasi timp placut de iasomie.Ajuns in fata camerei mele am deschis usa pasind inauntru cercetand camera cu privirea inchizand usa in urma mea.Mi-am indreptat spre pat intizandu-ma pe asternuturile de matase.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 11:16 pm

Auzisem un barbat ca urcase. M-am ascuns dupa colt. Mirosul de iasomie venea de la mine. Imi era total specific. Ma intrebam daca acest barbat era client nou... Dar n-am indraznit sa deranjez. Am ramas pe holuri.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 12:46 am

Am privit tavanul cateva minute bune apoi m-am ridicat din pat plimbandu-ma prin camera.Nu aveam stare deloc..de unde venea acel miros de iasomie? Am aprins cateva betisoare parfumate pentru a ma relaxa si a mai diminua mirosul de iasomie M-am dus la fereastra ai m-am asezat pe pervaz privind aglomeratia de pe strada
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:12 pm

Am incercat sa plec iar in graba mea m-am impiedicat de piciorul unei mese, provocand zgomot. Sa nu mai spun ca ajunsesem intinsa pe jos. "Auch.." Am suspinat incet, incercand sa ma ridic. "Sunt prea neindemanatica... uite ce patesc cand ma grabesc."
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:21 pm

Am auzit un zgomot de pe hol.M-am ridicat de pe pervaz indreptandu-ma spre usa descizand-o.Am privit in stanga in dreapta nu se vedea nimeni , apoi mi-am lasat privirea in jos unde am vazut o fata intinsa pe jos.
-Esti bine? am intrebat eu intinzandu-i mana ca sa se ridice.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:24 pm

Barbatul iesise din apartamentul lui. "Perfect..." I-am apucat mana si cu gratia care imi mai ramasese, m-am ridicat de pe podea.
- Va multumesc mult.
Am facut o plecaciune in fata lui.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:37 pm

Pentru cateva momente am ramas fermecat de frumusetea ei.Mi-am scuturat usor capul ca sa ma trezesc la realitate apoi mi-a venit un miros imbietatior de iasomieSe pare ca de la ea venea mirosul de iasomie.
-Nu aveti pentru ce ..ar trebui sa fiti mai atenta ! am spus eu razand usor
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:40 pm

Am zambit cand l-am vazut razand.
- Da... ar trebui...
Eram putin cunfuza. Nu stiam daca sa plec sau sa raman. Cred ca atronul nu va fi multimit cand va afla ca i-am umplut holul cu mireasma aceasta... Intotdeauna mirosisem asa. Multe persoane ma cunosteau dupa miros.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:51 pm

Nu stiam ce sa fac..daca sa o las sa plece sau nu? Prezenta ei ma facea sa ma simt destul de bine.
-Ehh micile accidente se intampla si ele cu un scop nu? Dar sunteti sigura ca puteti merge? Am ramas atat de atras de fata ei incat uitasem sa ma prezint.
-Eu sunt Kazuya...,Kazuya Nakamura
.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:58 pm

Mi-am scuturat chimonoul cu un gest subtil.
- Cred ca pot merge. A fost doar o cazatura.
Am facut cativa pasi schiopi. "Ce naiba?" Imi sclantisem glezna. In timp ce am scos un "au", m-am prezentat:
- Sunt Yasuko Tsuneo. Incantata.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:12 pm

Am vazut-o chiopatand...si mai si spunea ca a fost doar o cazutura.M-am indreptat spre ea prinzand-o pe mijloc ca sa nu cada.
-Presupun ca asta inseamana doar o cazatura la tine nu? De asenemi Yasuko! aceast picior trebuie ingrijit...te grabesti sa ajungi acasa?
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:14 pm

Am privit in jos dezamagita.
- Nu ma grabesc. Mamei-san nu o sa-i placa asta...
Mi-am pus mainile pe cele ale barbatului, incercand usor sa le dau la o parte.
- Domnule Nakamura, mai bine plec...
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:25 pm

I-am ridicat barbia cu degetul privind-o bland.Era o geisha ...am stat putin pe ganduri pana cand mi-a venit o idee.
-Nu cred a este o idee buna avand in vedere starea piciorului se poate agrava...iar in legatura cu mama-san cred ca nu o sa se supere prea rau daca afla ca ai fost ca un barbat in camera nu?
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:38 pm

- Nu se va supara, dar se va simti frustrata pentru ca nu stiu sa am grija de mine....
Am rosit usor. Noroc de fardul alb ce il aveam pe fata. Pielea nu avea deloc culoare. Ce avea de gand omul acesta?
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 2:47 pm

-Iar exact acest lucru trebuie evitat! am spus eu luand-o de picioare si ridicand-o in sus.Mergem sa vindem acest picior. Am deschis usa camerei cu piciorul indreptandu-ma spre pat unde am pu-so pe fata.Am inceput sa ma uit prin camera dupa niste bandaje.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 8:14 pm

M-a luase atat de grijuliu in brate. Era dragut ca vroia sa ajute o straina. M-am lasat in voia lui si am fost dusa astfel in camera barbatului. Ma asezase pe pat. Eu mi-am lasa usor piciorul in jos in timp ce el cauta bandaje.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 10:49 pm

Dupa o cautare putin mai indelungata am gasit bandajele si o crema anti-inflamatorie intr-unul dintre sertarele din dulap M-am intors cu ele catre fata privind-o pentru cateva secunde in ochii apoi m-am pus jos in genunchi.
-Am gasit si o crema anti-inflamatorie.! am spus eu deschizand cutie de crema.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeSam Dec 19, 2009 12:53 pm

- Va multumesc pentru ajutor... Ma pot unge singura.
Am luat crema din mana lui Kazuya si mi-am strecurat degetul in interior. Luasem doar putin unguient. Mi l-am intins in jurul gleznei. Piciorul meu nu avea inca imperfectiuni. As fi murit daca s-ar fi umflat.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 1:04 am

-Nu ai pentru ce..si cand ai de gand sa ma tutuiesti?
Am lasat-o sa se unga singura ramanand inca in genunchi urmarind fiecare miscare a fetei.Observasem ca isi intinsese crema in jurul gleznei..apoi am luat bandajul si i l-am infasurat de cateva ori in jurul gleznei.
-Sper ca nu am strans prea tare nu? am intrebat eu ridicandu-ma in picioare.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 10:34 am

Am privit atent cum mi-a infasurat bandajul in jurul gleznei. Stransese perfect.
- Este bine asa.
Am zambit timida, rosind putin. "Ar fi un patron grozav... " Mi-am spus in gand. Nu puteam aduce vorba tocmai de asta...
- Imi cer scuze. Dar sunt obisnuita sa vorbesc in mod formal...
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 12:53 pm

mM-am indreptat spre geam asezandu-ma in pozitia pe care o avusesem inainte sa ies din camera. numai ca de data aceasta privirea imi era indreptata spre fata.Am privit-o atent .Mi se parea ca ceva o framanta.
-Nu treuie sa iti ceri scuze...suntem de aceiasi varsta cred deci putem sa incercam sa lasam formatilatile.Am spus eu zambind ducandu-mi mana sub barba.
-Te framanta ceva sau mi se pare mie?
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 12:59 pm

Mi-am intors cu caul spre el caci imi priveam glezna atenta. I-am raspuns zambind vag.
- Imbatranesc, dar inca nu am devenit cea mai buna dintre geishe pentru ca inca nu am gasit un patron. Inca am cale lunga de parcurs.
M-am resemnat in sinea mea, zambind sec.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 1:17 pm

Am privit-o putin confuz.Nu parea batrana si nu imi dadeam seama de unde ii veneau ideile acestea..stiam doar ca drumul pe care geishele trebuie sa-l parcurga este destul de lung s complicat.. M-am ridicat asezandu-ma langa ea pe pat.
-Mie nu mi se pare ca imbatranesti..din contra .iar patronul o sa-l gasesti cand te astepti mai puin! i-am spus eu punandu-mi mana peste a ei ca sa ii dau putina incredere.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 1:30 pm

Mi-am strans mana sub a lui. Era frumos ca incerca sa ma incurajeze. Deobicei barbatii nu aveau ce cauta in intimitatea vietii mele.
- De 15 ani ma pregatesc sa fiu o geisha buna si inca nu am reusit sa-mi indeplinesc visul. Poate mai tarziu.
Am zambit vesela. Asta ma facea sa ma simt bine, un zambet.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Kazuya

Kazuya


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 2:08 pm

Faptul ca si-a tras mana ma determinat si mai mult in decizia pe care o uasem deja .Vroiam sa fiu patronul ei..dar nu prea stiam prea multe lucruri despre ceea ce trebuie sa faca un patron.Mi-am lasat capul in jos.
-Visul ti-l vei ineplini.Si mai exact ce trebuie s afca un patron in afara de faptul ca trebuie sa aibe grija de geisha si sa o sprijinine financiar? am intrebat-o eu avand capul inca in jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ametit de mireasma iasomiei Empty
MesajSubiect: Re: Ametit de mireasma iasomiei   Ametit de mireasma iasomiei Icon_minitime

Sus In jos
 
Ametit de mireasma iasomiei
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Geisha-Art :: Outside :: Hotel de taina-
Mergi direct la: