Geisha-Art
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Afla cum poti deveni cea mai buna geisha din Kyoto.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Respirand aerul rece al camerei ...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 10:59 pm

Fredonam cateva note in timp ce priveam pe geam. M-am oprit brusc trantindu-ma in pat privind ca si hipnotizat tavanul ...


Ultima editare efectuata de catre Justin in Mar Dec 15, 2009 11:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:04 pm

Mi se spuse ca un client ma asteapta in camera de la etajul 2. Urcasem scarile in graba, tinand de chimonoul lung si incomod. In fata usii am citit a doua oara numarul usii. Iar cu tact am ciocanit. Mi-am indreptat capul, stand acum cu demnitatea nei regine in fata bucatii de lemn.


Ultima editare efectuata de catre Yasuko Tsuneo in Mier Dec 16, 2009 10:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:07 pm

Auzinf bataile usii , non-salant m-am ridicat din pat , m-am gandit ca sigur este fata pe care o asteptam , m-am apropiat de usa , am apasat pe clanta din fier , deschizand-o usor provocand un mic scartait .


Ultima editare efectuata de catre Justin in Mier Dec 16, 2009 6:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:11 pm

Un barbat cumsecade imi incanta privirile. Am facut o plecaciune in fata acestuia, spunand scurt dar cu inteles.
- M-ati chemat.
Viata de geisha se baza pe daruirea trupeasca totala in fata barbatilor. Nu puteam refuza ofertele. Dar demnitatea noastra era pastrata prin felul in care reactionam in fata lor, cu raceala.


Ultima editare efectuata de catre Yasuko Tsuneo in Mier Dec 16, 2009 10:05 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:26 pm

- Da ... Te-am chemat ... Intra ! spun eu sorbind-o din priviri era atat de inocenta , dupa privire puteai crede ca ete doar o fetita de sase anisori , dar cnad ii priveai corpul nu mai aprobai acest lucru caci era o femeie in tata regula .


Ultima editare efectuata de catre Justin in Mier Dec 16, 2009 6:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mika
Admin
Admin
Mika


Mesaje : 39
Data de înscriere : 14/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 11:31 pm

Am scris la reguli ca trebuie minimul doua randuri. Editati-vi-le.
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 10:11 am

Am intrat in incaperea intunecata clipind des. In aer plutea mireasma unor flori de iasomie. "Elegant." Mi-am spus.
- Sunteti din Kyoto?
M-am sprijinit cu mana de pat si m-am asezat lin, nedorind sa deranjez asternuturile cu dragoni.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 6:54 pm

Mi-am asezat camasa alba dintr-un material scump , privind-o des .cum puteam ai face unei fete ca ei ceva ?
-Da sunt chiar din acest sat . pun eu aproband din cap
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 6:58 pm

- Nu v-am mai vazut aici. Si cunosc aproape intregul sat.
Intr-un final m-am intins. Asteptam intr-un fel ca sa termine mai repede. Vroia mai mult decat discutie. Cel putin asa credeam.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 7:12 pm

-Poi eu am stat mai mult in Osaka ,dar totusi ...spun eu ridicandu-ma
M-am apropiatde ea , am privit-o in ochi si am sarutat-o , mainile mele ducandu-se usor prin parul ei ...
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 7:15 pm

I-am raspuns la sarut, jucandu-ma cu limba in gura lui. Avea mainile catifelate, puternice si senzuale. Pentru un barbat era perfect. Mana mi-a alunecat pe nasturii lui, iar acestea s-au desfacut, lasand abdomenul sa straluceasca deasupra mea.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeMier Dec 16, 2009 10:53 pm

Am inceput usor sa ii dau jos chimonoul , mangaindu-i pielea fina si catifelata , sarutand-o delicat pe gat incercand a ma bucura putin de corpul ei . Am inchis ochii deschizandu-i usor continuind am cobora cu saruturile .
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 12:24 pm

Incepusem sa respir intrerupt, greoi. Saruturile lui ma extaziuau. Era ca o intreaga agonie. Imi doream ca intreaga mea viata sa-l servesc. Era genial... I-am dat camasa jos, mangaindu-i spatele cu degetele.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 5:43 pm

Ii lingeam usor pielea abdomenului , coborand usor cu saruturile , mainile mele fine dar puternice ii masau sani fermi . Avea o piele atat de fina si mirosea atat de bine , imi doream sa o am toata viata langa mine pe aceasta tanara .
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 6:38 pm

Am scos usoare sunete de placere. Nu vroiam sa observe slabiciunea mea in fata lui. O geisha nu avea voie sa iubeasca. Iubirea pentru noi se manifesta sub forma de placeri sau admiratie, laude. Insa in schimb, primeam frumusetea absoluta.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 8:56 pm

M-am apropiat usor cu limba de zona intima a fetei , cu limba formand micute cerculete . Am continuat asa timp de cateva secunde bune .
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 9:11 pm

Se duse in cel mai intim loc. M-a facut sa strang puternic lenjeria intre pumni si sa o freamat. Nu m-am putut abtine sa nu scot mici sunete de placere. Ma rugam sa inceteze. Sa nu ma mai provoace atat. Era teribil.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 11:09 pm

Am urcat cu jocul saruturilor in sus , masandu-i sanii si sarutand-o ferm si cu pasiune , i-am desfacut parul ce era prins intr-un coc specific geishelor , parul imprastiindu-se pe pat .
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeJoi Dec 17, 2009 11:13 pm

- Hmm... va rog... nu ma mai chinuiti.
Am spus intrerupt. Nu puteam decat sa imi plimb mainile pe spatele lui si sa ma bucur de el. Era excitant. Clientii ma plictiseau deobicei...
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Justin

Justin


Mesaje : 14
Data de înscriere : 15/12/2009

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 12:58 am

Am privit-o in ochii .
-Si de ce te chinui ? intreb intrerupt in timp ce o sarutam in continuu pe corp , caci adoram sa faca asta . Si pe mine ma excita sa ii sim pielea atat de fina si parfumata .
Sus In jos
Yasuko Tsuneo
Admin
Admin
Yasuko Tsuneo


Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/12/2009
Varsta : 29

Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitimeVin Dec 18, 2009 1:08 pm

- Ma provocati cand ma sarutati asa, am raspuns gafaind.
Mi-am pus mainile pe sani, parca pentru a ma proteja. Ochii lui erau profunzi, blanzi. Nu puteam uita privirea lui. Ramasese intiparita in minte.
Sus In jos
https://geisha-art.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Respirand aerul rece al camerei ... Empty
MesajSubiect: Re: Respirand aerul rece al camerei ...   Respirand aerul rece al camerei ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Respirand aerul rece al camerei ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Geisha-Art :: Outside :: Hotel de taina-
Mergi direct la: